українська російська англійська
У 2015 році Волинь планує перевести всі котельні шкіл та садочки на альтернативні види палива
18.09.2014 | 10:16
Волинська ОДА

Волинь має зробити все для того, щоб у 2015 році всі школи та дошкільні навчальні заклади перейшли на альтернативні види палива, це допоможе мати стабільне тепло для дітей, значну економію коштів. На цьому наголосив Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик під час зустрічі з працівниками Рожищенської РДА та райради, під час якої поінформував про основні напрямки роботи обласної влади для розвитку області, першочергові пріоритетні завдання, плани на 2015 рік.

За його словами, Волинь почала отримувати фінанси з держбюджету: стабільно надходять транші на першочергові заходи, зокрема, лише на енергозбереження регіон отримав уже 12 млн. грн.

Голова ОДА розповів про роботу влади та депутатів всіх рівнів, спрямовану на завершення будівництва шахти №10 «Нововолинська». Він зауважив, що  закон про підтримку вугільної галузі нещодавно підписав Президент України. Тепер область очікує на передбачене фінансування, а це 100 млн. грн. “Це вугільне підприємство є стратегічним об’єктом для соціально-економічного розвитку області, тому наша ціль – щоб воно запрацювало”, – сказав він.

Ще одне важливе питання – інвестиційний проект з розвитку волинського торфовидобування. Тут також триває активна робота, адже його втілення стане ще одним кроком у мінімізації енергозалежності від газу.

Окремо він акцентував на підготовці до осінньо-зимового опалювального періоду. На переконання Голови ОДА, необхідно ще раз проаналізувати ситуацію в школах та дитсадках, аби не виникало негараздів потім.

Особливу увагу та турботу, на думку Володимира Гунчика, зараз необхідно приділити родинам військових, особливо тих, хто віддав своє життя у боротьбі з сепаратистами. “Я прошу підтримати такі сім'ї, матеріальна допомога для них виділяється з бюджетів усіх рівнів. Однак і про добре слово не треба забувати. Я особисто відвідую такі родини”, – підкреслив він. “Важливо підтримувати солдатів, які повертаються із зони АТО. В області працюватиме реабілітаційний центр, і консультаційні пункти, щоб допомагати повертатися їм до мирного життя”, – зауважив Голова облдержадміністрації.

Окрім того, Володимир Гунчик нагадав, що із першого дня його призначення на посаду голови ОДА, він виокремив пріоритет – формування обласного бюджету на наступний рік вже. “Головний фінансовий документ краю має бути виваженим, прорахованим, реальним. Тому ми розпочали роботу вже, аби потім не приймати рішень поспіхом”, – зазначив він.

Крім цього, Голова ОДА поінформував про стан реалізації проекту з модернізації волинської медицини, грант на 30 млн. дол. США надасть Світовий банк.

Також він проаналізував ситуацію в агропромисловому комплексі краю, зауваживши, що прогнози на урожай у Волині оптимістичні, виходимо майже на 1 мільйон тонн зерна цьогоріч. Середня врожайність – 35 ц/га. Розпочали роботу й цукрові заводи.

 

 

версія для друку