українська російська англійська
Володимир Хоменко: Досвід Австрії допоможе Україні привести законодавство до євростандартів
18.09.2014 | 10:30
Прес-служба Державної фіскальної служби

Перший заступник Голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко під час робочого візиту до Відня провів зустрічі з представниками правоохоронних органів Австрійської Республіки, що протидіють фінансово-економічній злочинності.

Володимир Хоменко,  зокрема, зустрівся з керівництвом Федерального кримінального відомства МВС Австрії та Фінансової поліції.

«Cпілкування з австрійськими колегами дозволить нам ознайомитися з передовим досвідом компетентних органів Австрії у сфері боротьби з фінансово-економічною злочинністю, обговорити актуальні питання співробітництва у цьому напрямку», - зазначив Володимир Хоменко.

Серед тем для обговорення – питання законодавчого забезпечення діяльності правоохоронних органів Австрії щодо протидії фінансово-економічним злочинам. «Використання досвіду австрійських колег допоможе Україні привести законодавство у правоохоронній сфері до європейських стандартів», - вважає Володимир Хоменко.

Сторони також обговорили питання налагодження взаємодії слідчо-оперативних підрозділів фінрозслідувань Державної фіскальної служби з компетентними органами Австрійської Республіки у сфері попередження, виявлення, розкриття та розслідування фінансових злочинів; питання підвищення ефективності протидії транскордонній фінансовій злочинності та покращення обміну інформацією.

 

версія для друку