українська російська англійська
Залізничники - захисники Батьківщини та їх сім'ї отримають гарантовану фінансову допомогу
18.09.2014 | 12:21
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Для посилення соціального захисту залізничників, мобілізованих на військову службу, та сімей залізничників, загиблих у ході бойових дій, за ініціативою генерального директора Укрзалізниці Бориса Остапюка, керівництво Укрзалізниці та Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників вирішили доповнити Галузеву угоду наступними пунктами:

Залізничникам, мобілізованим на військову службу, надавати одноразову матеріальну допомогу в розмірі двох посадових окладів (місячних тарифних ставок), що склалися на день мобілізації.

Надавати сім’ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов’язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, не пов’язаних з виробництвом) одноразову матеріальну допомогу в розмірі      100 тис. грн. на підставі заяви та відповідних підтверджуючих документів, а поховання загиблих залізничників, які не мають родичів та близьких, здійснювати за рахунок коштів підприємств залізничного транспорту.

Надавати одноразову матеріальну допомогу працівникам залізничного транспорту, пораненим у ході бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов’язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, не пов’язаних з виробництвом) у розмірі двох середньомісячних заробітків.

Довідково

Станом на 18 вересня 1744 залізничники мобілізовано та пішли добровольцями захищати незалежність України у зоні бойових дій. З них загинуло 12 залізничників та 77 – отримали поранення.

 

версія для друку