українська російська англійська
Телерадіомарафон Херсонської ОДТРК зібрав понад 170 тис. грн. на підтримку військових і добровольчих формувань
18.09.2014 | 12:47
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Херсонська обласна державна телерадіокомпанія «Скіфія» разом із херсонським обласним благодійним фондом провела телерадіомарафон «Ми є народ, якого не здолати» на підтримку військових і добровольчих формувань, що дислоковані на території Херсонщини.

Марафон, який відбувся 17 вересня, тривав з 7:00 до 22:00 в ефірах телеканалу «Скіфія», ефірного радіо «Таврія», відрізках проводового радіо на УР-1 та в режимі он-лайн на Інтернет-сайті телерадіокомпанії http://skifija.ua .

У цей час небайдужі херсонці внесли пожертви до благодійних скриньок, розміщених у приміщенні телерадіокомпанії «Скіфія», та перерахували кошти на банківський спецрахунок марафону.

Також під час марафону у холі телерадіокомпанії «Скіфія» продавалися картини херсонських художників. Виручені кошти також пішли на потреби наших захисників.

Весь процес збирання коштів та їх витрат для армії і добровольчих формувань відбувався прозоро під суворим контролем громадськості. Тож за час телемарафону на безготівковий розрахунок надійшло 89279.36 грн. та у скриньки херсонці внесли 82788.30 грн.

Так, патріоти Таврійського краю об’єдналися для боротьби з підступним ворогом. Адже ми є народ, якого не здолати!

 

 

версія для друку