українська російська англійська
НКЦПФР відновлює обіг цінних паперів акціонерних товариств, що був тимчасово зупинений
18.09.2014 | 15:37
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму засіданні, що відбулося 16 вересня 2014 року, відновила внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів певних емітентів.

«Зазначу, що регулятор продовжує активну роботу з акціонерними товариствами щодо приведення їхньої діяльності у відповідність до норм Закону України «Про акціонерні товариства» з метою не лише забезпечення дотримання цих вимог, а й захисту прав інвесторів. Так, наразі відновлено обіг акцій приватних акціонерних товариств, які подали до Комісії пакети документів, що засвідчують усунення порушень законодавства. У плановому режимі ми виносили та ще будемо виносити рішення щодо зупинення обігу акцій до моменту усунення усіх порушень з боку емітентів», – повідомив Олег Мисюра, директор департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР.

Нагадаємо, що досі триває робота Комісії у напрямі зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів емітентів, що не привели свою діяльність у відповідність до чинного законодавства, не провели дематеріалізацію своїх цінних паперів і не внесли необхідні зміни до статуту, а також тих, хто систематично не подає свою фінансову звітність до НКЦПФР.

 

версія для друку