українська російська англійська
Держархбудінспекція прогнозує зниження цін на нерухомість внаслідок ліквідації корупційної складової у будівництві
18.09.2014 | 15:47
Прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції

Державна архітектурно-будівельна інспекція проводить системну роботу, щоб унеможливити закладання корупційної складової у вартість збудованого житла. І прогнозує, що у відповідь забудовники відреагують зниженням ціни на квадратний метр. Про це в ефірі телепрограми повідомив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Максим Мартинюк.

За його словами, сьогодні дозвільні процедури в будівництві максимально спрощені. Треба посилювати відповідальність за порушення містобудівного законодавства.

Керівник Держархбудінспекції підкреслив, що послуги, які надає ДАБІ України, останнім часом вдалося зробити доступнішими для громадян.

«З червня при усіх Центрах надання адміністративних послуг в областях відбувається консультування громадян. Це дає свій ефект. Наприклад, по Київській області відсоток відмов у реєстрації документів скоротився з 30 до 6%», – повідомив Максим Мартинюк.

Голова ДАБІ відзначив, що Держархбудінспекція послідовно підтримує курс на децентралізацію контрольних функцій у будівництві.

«Місцева громада суттєво страждає від діючого порядку державного архітектурно-будівельного контролю. І тому одне з перших наших завдань – передача контрольних повноважень на місця. Відповідний законопроект вже вдруге внесений на розгляд Верховної Ради», - розповів Максим Мартинюк.

 

 

версія для друку