українська російська англійська
На Сумщині відкрито міський центр первинної медичної допомоги
18.09.2014 | 15:56
Сумська ОДА

У Ромнах Сумської області відкрито міський центр первинної медичної допомоги. За словами голови облдержадміністрації Володимира Шульги, створення центру стало продовженням реформування первинної ланки медичної допомоги в області.

Лікарняний заклад, який буде обслуговувати понад 41 тисячу громадян, обладнаний всім необхідним, аби забезпечити якість та доступність медичних послуг. Прийом пацієнтів тут здійснюватимуть 15 сімейних лікарів, 8 терапевтів, 5 педіатрів.

«Суспільно-політична ситуація в країні та дефіцит бюджету не стали перешкодою на шляху розбудови галузі охорони здоров’я області. Ми закуповуємо сучасне медичне обладнання, відкриваємо нові пункти базувань бригад екстреної медичної допомоги та сільські амбулаторії. Автопарк медичних закладів області оновлено більш ніж на 30 відсотків», – наголосив Володимир Шульга.

Очільник Сумщини підкреслив, що це не єдиний приклад позитивних зрушень у медичній галузі Роменщини. Нещодавно за його ініціативи в районі відкрито 2 пункти постійного базування бригад екстреної медичної допомоги – у Глинську та Хмелові. Це дозволило значно наблизити якісну медицину до жителів сільських територій, а відтак врятувати не одне життя.

«На черзі – добудова третього поверху поліклініки Роменської ЦРЛ. Кошти на нього передбачені з регіонального фонду розвитку», – додав голова облдержадміністрації.

версія для друку