українська російська англійська
Правда робить Україну європейською державою - Арсеній Яценюк привітав Українське бюро Радіо "Свобода" із 60-річчям
18.09.2014 | 16:38
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 18 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у дискусії «Свобода в часи інформаційної війни», присвяченій 60-річчю мовлення Української служби Радіо «Свобода».

«Розрушилися імперії, впали стіни, щезли диктатори, а Радіо «Свобода» є і буде. Як є і буде свобода», - сказав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що символ Радіо «Свобода» – смолоскип: «Ми з цим символом світла, символом вогню, гарячості й впевненості пройшли Майдан і йдемо далі».

За його словами, нести правду дуже важливо в такі буремні й складні часи, в яких зараз перебуває Україна: «Люди хочуть слово правди. Це та правда, яка зруйнувала залізну завісу і знищила імперію зла. Це правда, яка будує демократію і робить Україну європейською державою».

Він нагадав, що президент РФ Володимир Путін називав талановитою людиною Геббельса, який казав, що за допомогою ЗМІ може перетворити будь-який народ на отару. Саме тому, за словами Глави Уряду, правда є такою важливою: «Якою б правда гіркою не була, вона набагато сильніша від будь-якої напівправди чи мовчання. Тільки правда є найсильнішою зброєю проти імперії зла».

«Бажаю всім нам чути Радіо «Свобода» і бути вільними людьми завдяки правді і завдяки Радіо «Свобода», - сказав Арсеній Яценюк.

 

версія для друку