українська російська англійська
Мінсоцполітики співпрацюватиме з австрійськими колегами в напрямках відновлення робочих місць на Донбасі та реабілітації учасників АТО
18.09.2014 | 17:43
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом підписала Спільний протокол намірів про співробітництво між Міністерством соціальної політики України та Федеральним міністерством праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія на 2014-2016 роки.

Раніше Спільний протокол вже підписав у Відні Федеральний міністр праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія Рудольф Хундшторфер, тож від сьогодні документ вступив у дію.

Під час зустрічі Людмила Денісова висловила подяку Австрії за підтримку, яку ця держава надавала Україні під час подій на Майдані та продовжує надавати у нинішній складній ситуації.

Пріоритетними напрямками співробітництва між Мінсоцполітики України та австрійськими колегами Міністр назвала відновлення ринку праці та створення робочих місць на Донбасі після завершення АТО, а також соціальну та професійну реабілітацію українських воїнів, які захищають незалежність держави у протистоянні на Сході країни.

Вольф Дітріх Хайм, у свою чергу, повідомив, що Австрія надає допомогу у лікуванні та протезуванні українців, поранених в ході АТО. Крім того, Уряд цієї країни вирішив виділити 500 тисяч євро на програми підтримки вимушених переселенців в Україні.

Сторони також домовилися про співпрацю в процесі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відповідний план заходів був ухвалений напередодні українським Урядом, про що Міністр соціальної політики поінформувала Надзвичайного та Повноважного Посла. Як наголосила Людмила Денісова, Мінсоцполітики зацікавлене у вивченні досвіду Австрії щодо імплементації директив ЄС у соціально-трудовій сфері.

Додатково

Спільний протокол намірів про співробітництво між Федеральним міністерством праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія та Міністерством соціальної політики України передбачає співпрацю, зокрема, у таких сферах: трудове право та соціальне партнерство; ринок праці та політика зайнятості; система надання соціальних послуг; питання щодо осіб з інвалідністю.

Двостороннє співробітництво між українським та австрійським профільними міністерствами триває із 2001 року.

 

версія для друку