українська російська англійська
Український медичний центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи отримав сучасну діагностичну систему
18.09.2014 | 19:56
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

18 вересня в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України відбулася урочиста передача сучасного діагностичного обладнання від міжнародної благодійної організації за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Наталі Лісневської.

Заступник Міністра охорони здоров’я України зауважила, що фахівці Українського медичного центру реабілітації дітей борються за право дітей з особливими потребами на повноцінне життя. Патології, з якими працюють медичні працівники Центру, можна виявити на ранніх стадіях та попередити інвалідизацію дітей.

«Незабаром цей Центр отримає також дітей зі Сходу України, які потребують особливої медичної допомоги», - акцентувала Наталя Лісневська.

Українському медичному центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України передана сучасна діагностична система вартістю близько 60 000 доларів США.

Володимир Мартинюк, директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України,  щиро подякував благодійникам відзначивши, особливе значення цього дня для української медицини.

«Нашому Центру виповнилося 18 років. За цей період через наш заклад 50 тисяч дітей пройшли консультацію, 10 тисячповний курс реабілітації, а для 110 тисяч проведено функціональні дослідження. Можливо, ці цифри не такі красномовні, але наша мета – допомогти дітям з обмеженими можливостями», - наголосив Володимир Мартинюк.

Український медичний центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України приймає від 12 000 до 14 000 пацієнтів щороку. Використання нової системи дозволить лікарям ставити більш точні діагнози та отримувати кращі результати з реабілітації дітей у 90% випадків.

 

версія для друку