українська російська англійська
НКЦПФР погодила оновлені правила щодо звітності членів Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв
19.09.2014 | 10:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила проект рішення «Про погодження внутрішніх документів саморегулівною організацією (СРО) «Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв» на своєму плановому засіданні 16 вересня 2014 року.

«Регулятором були надані зауваження до надісланої раніше на погодження до НКЦПФР редакції Положення про звітність членів Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД) перед цією СРО, які у результаті були повністю враховані розробником. Тож наразі з боку Комісії до оновленого документа немає зауважень», – повідомив Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Зауважимо, що таким чином ПАРД привела свої внутрішні документи до норм чинного законодавства та уточнила вимогу до інформації, яка подається учасниками ринку. Зокрема, вилучила дані реєстроутримувачів та депозитаріїв, уточнила показники діяльності депозитарних установ та додала норму у разі випадку стосовно подання до ПАРД даних про анулювання ліцензії за власною заявою. Комісія не виявила в них протиріч чи невідповідності законодавству, тож погодила відповідним рішенням. 

 

 

версія для друку