українська російська англійська
Мінагрополітики: Сьогодні можна довіряти українським виробникам дитячого харчування
19.09.2014 | 16:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Про якість та асортимент дитячого харчування, обсяги сучасного виробництва, державний контроль та перспективи галузі розповів директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександр Куць в інтерв’ю одному із інформаційних агентств.

Зокрема, очільник департаменту зазначив, що наразі в Україні широко представлений асортимент дитячого харчування, який підлягає обов’язковій сертифікації. Окрім того, на всіх підприємствах запроваджено особливі системи контролю якості продукції, такі як НАССР або аналогічні. Тому сьогодні можна впевнено довіряти вітчизняним виробникам.

Олександр Куць наголосив, що за перше півріччя 2014 року харчова промисловість країни має зростання виробництва, і одна з галузей, що сприяла цьому зростанню – галузь дитячого харчування, обсяги виробництва якої за шість місяців зросли майже на 8%.

Взагалі, частка вітчизняних продуктів дитячого харчування на ринку країни становить майже 72% і відбувається нарощування виробництва, тому є впевненість, що цей напрямок буде надалі розвиватися.

Керівник департаменту заявив, що Мінагрополітики здійснило ряд важливих заходів задля підтримки вітчизняних виробників.

«Немає сумнівів, що держава не повинна втручатися у бізнес, але вона повинна створювати умови для його розвитку. На сьогодні ми маємо непоганий результат – нещодавно було побудовано два нових, сучасних підприємства з виробництва дитячого харчування, для будівництва яких інвестовано понад 200 млн. гривень. Можу впевнено сказати, на сьогодні ці підприємства випускають продукцію на рівні кращих світових стандартів, а може, й краще»,- підкреслив Олександр Куць.

версія для друку