українська російська англійська
Землевпорядники Черкащини видали 30 наказів про виділення земельних ділянок військовослужбовцям
22.09.2014 | 13:30
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Фахівці землевпорядної служби Черкаської області видали 30 наказів щодо відведення військовослужбовцям та членам їх родин земельних ділянок на загальну площу 29,64 га.

Зокрема, виділено 22 земельні наділи площею 28,74 га для ведення особистого селянського господарства, 5 ділянок площею 0,6 га – для садівництва, 2 наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, 1 ділянка площею 0,1 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Земельні наділи розташовані у Смілянському (13), Черкаському (6), Тальнівському (3), Уманському (2), Золотоніському (2), Катеринопільському (1), Маньківському (1), Монастирищенському (1) районах та у м. Золотоноші (1).

Загалом до територіальних органів Держземагентства в Черкаській області із заявами на отримання земельних наділів звернулися 30 учасників АТО та членів їх родин, найбільше – у Смілянському районі (13 осіб).

Заяви про виділення земельних наділів учасникам АТО землевпорядники Черкаської області розглядають оперативно та у позачерговому порядку.

 

 

версія для друку