українська російська англійська
Мінагрополітики: USAID підтримує розвиток українського аграрного сектору
22.09.2014 | 11:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Директор Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Раджив Шах покладає великі надії на розвиток українського аграрного сектору задля забезпечення світової продовольчої безпеки. Про це йдеться у листі, який директор USAID спрямував на адресу Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки.

За словами Раджива Шаха, агентство разом із партнерами та Урядом України продовжуватиме підтримку аграрного сектору України, який має потужний потенціал. Така співпраця, переконаний Раджив Шах, сприятиме подальшому всеосяжному економічному розвитку та зміцненню світової безпеки у забезпеченні продуктами харчування. Також очільник USAID висловив сподівання на майбутню зустріч із Ігорем Швайкою.

До речі, 17 червня, в рамках робочої поїздки до м. Одеси Міністр аграрної політики та продовольства України зустрічався з Директором Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Радживом Шахом. Зокрема, Міністр розповів Директору USAID, що діяльність Міністерства зосереджена на трьох основних напрямках: нарощуванні експортного потенціалу України та закріпленні за нею статусу надійного і передбачуваного партнера; кодифікації законів та розробки Аграрного кодексу України; розвитку дрібних та середніх фермерських господарств, а також популяризації кооперативного руху в Україні. Під час зустрічі було в черговий раз обговорено пропозицію підписання міжгалузевої угоди між профільними міністерствами України та Сполучених Штатів Америки.

 

версія для друку