українська російська англійська
Мінагрополітики: Китай зацікавлений у розширенні двостороннього товарообігу з Україною
22.09.2014 | 11:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася робоча зустріч із делегацією Китайської Народної Республіки. На засіданні сторони обговорили перспективи подальшої двосторонньої співпраці у торговельно-економічній та інвестиційній сферах.

Українські спеціалісти ознайомили гостей з основними тенденціями розвитку зернової та олійно-жирової галузі України. Фахівці Мінагрополітики відзначили, що існуючий потенціал нашої держави дозволяє Україні і Китаю зміцнити і розширити співпрацю у сфері торговельно-економічного співробітництва.

Українська сторона також підкреслила важливість реалізації в Україні масштабних інвестиційних проектів із використанням китайського досвіду, капіталу і технологій та запропонувала ряд спільних проектів для реалізації. Серед головних напрямків учасники робочої зустрічі виокремили ветеринарну медицину, карантин та захист рослин і грибну індустрію.

У свою чергу китайська сторона підтвердила зацікавленість у розширенні двостороннього товарообігу та готовність поглиблювати співробітництво в рамках реалізації двосторонніх інвестиційних проектів.

 

версія для друку