українська російська англійська
Прийнято 1324 рішення про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою із відведення земельних ділянок
22.09.2014 | 14:44
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Територіальні органи Держземагентства України ухвалили 1324 рішення про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 934,60 гектара. Найбільше прийнято рішень щодо надання наділів військовослужбовцям у Волинській (247), Чернігівській (179), Вінницькій (148), Миколаївській (123) областях.

Також землевпорядники України затвердили 167 проектів землеустрою та забезпечили надання у власність військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність нашої держави, земельних наділів загальною площею 131,69 гектара. Зокрема, учасники АТО отримали 18 ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 55 – для ведення садівництва, 5 – для індивідуального дачного будівництва, 89 – для особистого селянського господарства.

Крім того, у Миколаївській області двом військовослужбовцям надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби на загальну площу 22,5 га та шістьом учасникам АТО затверджено проекти землеустрою щодо відведення наділів для ведення фермерського господарства на площу 52 га.

Усього військовослужбовці, які захищають від зазіхань агресора територіальну цілісність нашої держави, подали до органів земельних ресурсів 3212 заяв на отримання у власність земельних ділянок.

Клопотання захисників Вітчизни та членів родин загиблих воїнів органи земельних ресурсів розглядають у першочерговому порядку. Для прискорення процедури відведення земельних ділянок землевпорядники працюють за спеціально розробленою схемою, технічну документацію фахівці розробляють у найкоротші строки.

 

версія для друку