українська російська англійська
На Вінниччині учасники АТО отримали у власність 148 земельних ділянок
23.09.2014 | 11:07
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

У Вінницькій області учасники антитерористичної операції отримали у власність 148 земельних наділів загальною площею 19,36 гектара. Із них: 146 наділів площею 15,36 га – для ведення індивідуального садівництва на території Вінницького району, одна ділянка площею 2 га – для ведення особистого селянського господарства на території Шаргородського району і одна ділянка площею 2 га – члену родини загиблого під час військових дій для ведення ОСГ на території Могилів-Подільського району.

Натепер Головне управління Держземагентства у області ухвалило 120 наказів про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до землевпорядної служби області звернулося 242 військовослужбовці, які захищають територіальну цілісність на сході країни.

Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам АТО розглядаються в Головному управлінні Держземагентства позачергово.

Крім того, фахівці Головного управління вишукали додатковий земельний масив на території Сосонської сільської ради Вінницького району площею 17 га для надання земельних наділів учасникам АТО та сім’ям загиблих воїнів для ведення садівництва.

 

версія для друку