українська російська англійська
На Київщині землевпорядники видали 26 наказів про виділення земельних ділянок учасникам АТО
24.09.2014 | 11:17
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Землевпорядники Київської області видали 26 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, та членів родин загиблих учасників АТО. Зокрема, військові отримають 17 земельних ділянок для ведення садівництва, 7 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 2 наділи – для ведення особистого селянського господарства.

Усього військовослужбовці або члени їх родин подали до органів земельних ресурсів Київської області 261 заяву на отримання у власність земельних ділянок. Найбільше заяв подано у Білоцерківському (82), Макарівському (40), Фастівському (29), Вишгородському (29), Переяслав-Хмельницькому (23) районах.

Натепер на Київщині визначено 27 земельних масивів загальною площею 407,5 га, які можуть бути використані для надання у власність захисникам Вітчизни.

Фахівці землевпорядної служби області всіляко допомагають військовослужбовцям з отриманням земельних ділянок: їх заяви спеціалісти розглядають у першочерговому порядку, технічну документацію оформляють за спрощеною процедурою, забезпечують необхідними картографічними матеріалами тощо.

 

 

версія для друку