українська російська англійська
Кожного дня ми можемо говорити про конкретні успіхи в нарощуванні експортного потенціалу та внутрішнього забезпечення, - І. Швайка
24.09.2014 | 12:54
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка зауважив у прямому ефірі ТРК «Львів», що нині вже можна говорити про конкретні успіхи в нарощуванні експортного потенціалу та внутрішнього забезпечення кожного дня.

Серед іншого, Ігор Швайка відзначив можливості галузі промислового птахівництва, підкресливши, що ця сфера нині є флагманом експортного потенціалу України: «На сьогодні можемо говорити, що українська продукція, зокрема, м'ясо птиці, має великий попит на світовому ринку. Нам цікаві ринки Африки, Азії, ті ринки, які із задоволенням споживають українську продукцію. Варто зазначити, що колись Галичина годувала половину Європи, маючи свої потужності. І цей потенціал треба відновлювати».

За переконанням Міністра, Галичина може стати дуже хорошим місцем, наприклад, для виробництва органічної продукції. Адже європейський покупець є дуже вимогливим до продукції, яку купує. Найскладніший період, за словами Ігоря Швайки, підготуватися до організації цього бізнесу та опанувати його, і цьому треба навчати.

Також, відповідаючи на запитання глядача, Міністр аграрної політики та продовольства зазначив, що у системі інновацій освіти стоїть питання створення лінії дорадчих органів. Зокрема, готуються вже документи про створення Ради ректорів, що дозволить полегшити співпрацю від першої «ланки» і до найвищої.

 

версія для друку