українська російська англійська
Олександр Сич: Чинний парламент України - деградуючий фактор на шляху цивілізаційного поступу українського суспільства
24.09.2014 | 15:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Верховна Рада України, представлена чинним складом депутатів, виступає деградуючим фактором на шляху цивілізаційного поступу українського суспільства. Тому позачергові парламентські вибори – шанс побудови нової демократичної Української держави. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич у Вашингтоні в ході обговорення пріоритетів українського парламенту під час круглого столу «Прагнення України до зрілої державності» 23 вересня 2014 року.

В обговоренні пріоритетів внутрішньої та зовнішньої політики Української держави взяли участь представники ключових політичних сил України, а також урядовці та провідні експерти США, зокрема, керівник регіонального підрозділу Державного департаменту США з питань України, Молдови та Білорусі Олександр Касанов, міжнародний експерт з питань національних економік України, Росії та країн колишнього СРСР Андерс Аслунд, колишні посли США в Україні Джон Гербст та Вільям Тейлор та ін.

Урядовець наголосив, що чинний склад парламенту не виправдав сподівань українського народу після Революції гідності та зміни режиму Януковича, оскільки не відбулося фактичних змін депутатського корпусу зсередини Верховної Ради України. «Зі складу Ради нікуди не поділися ті депутати, які складали регіонально-комуністичну більшість. Вони лише замаскувалися під нейтральними назвами новоутворених фракцій та груп і далі продовжують підривати діяльність вищого законодавчого органу держави, гальмувати реформи, здавати українські інтереси зовнішньому агресору. Вчорашні зрадники прагнуть реваншу».

За словами Віце-прем’єр-міністра України,  ще однією проблемою чинного парламенту є його наскрізна корумпованість. «Що можна говорити про ефективність боротьби з корупцією в державі, якщо корумпованим є вищий законодавчий орган. Продається депутатський «голос». І особливо вправними в цій торгівлі «правильним голосуванням» виявилася Партія регіонів та її сателіти – комуністи».

 

версія для друку