українська російська англійська
Мінагрополітики: Понад 18% складають інвестиції у харчову промисловість від загального обсягу інвестування у промисловість України
24.09.2014 | 16:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

З початку поточного року у виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів було вкладено 2954,7 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій.

Це складає 18,4% від обсягу прямих іноземних інвестицій у промисловість України та 5,9% загального обсягу прямих іноземних інвестицій в економіку країни.

Найбільшу частку складають інвестиції у виробництво напоїв - 43,5%, інших харчових продуктів (какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів, цукру, чаю та кави, прянощів та приправ, готової їжі та страв) - 19,5%, олії та тваринних жирів - 14,2%.

Менший відсоток інвестовано у виробництво молочних продуктів - 5,4%, перероблення та консервування фруктів і овочів - 5,1%, виробництво тютюнових виробів - 4,6%, продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів - 3,1%, виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів - 2,2%, виробництво м'яса та м'ясних продуктів -1,4% , виробництво готових кормів для тварин -1%.

версія для друку