українська російська англійська
Звернення Міністерства освіти і науки України до колективу, студентів і аспірантів Донецького національного університету
24.09.2014 | 17:16
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У зв'язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Донецькому національному університеті, та враховуючи спільне прагнення керівництва, викладачів та студентів ДонНУ, а також з метою збереження вищого навчального закладу в системі освіти і науки України, Міністерство освіти і науки організовує особливу форму функціонування ДонНУ.

Особлива форма функціонування університету дозволить студентам отримати дипломи українського зразка, а викладачам працювати за державними стандартами України.

Зокрема, для студентів зберігається ліцензований обсяг бюджетних та контрактних місць на денну та заочну форми навчання. Фінансова заборгованість за липеньсерпень 2014 року буде погашена.

Також з 1 вересня 2014 року держава гарантує фінансування всім учасникам навчального процесу в ДонНУ.

Просимо тих викладачів, співробітників, студентів, аспірантів і абітурієнтів Донецького національного університету, хто має намір працювати і навчатися у новоствореному інституційному проекті у Вінниці, до 1 жовтня 2014 року підтвердити своє бажання та особисто зареєструватися за посиланням: http://donnu.mon.gov.ua.

Усвідомлюючи небезпеку, конфіденційність гарантуємо.

Після реєстрації, трудові стосунки з викладачами та співробітниками будуть поновлені, студенти та аспіранти продовжать навчання в системі освіти та науки України.

Про форму та порядок організації навчального процесу буде повідомлено додатково.

версія для друку