українська російська англійська
Мінсоцполітики та ЮНІСЕФ домовилися про співпрацю щодо вирішення проблем дітей з числа вимушених переселенців
24.09.2014 | 19:55
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністр соціальної політики Людмила Денісова 24 вересня провела зустріч із Головою Представництва дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні Джованною Барберіс. Головною темою розмови стала ситуація на Сході країни та пов’язані з нею проблеми найменш захищених категорій громадян.

«З території проведення АТО вже виїхали понад 90 тисяч сімей. Зрозуміло, що найбільшим випробуванням ця ситуація стала для людей похилого віку, інвалідів та дітей», - зазначила Людмила Денісова.

За словами Міністра, одним з найголовніших завдань сьогодні є забезпечення сімей з дітьми зі Сходу країни, які проживають у приміщеннях, не пристосованих до осінньо-зимового періоду, обігрівачами та бойлерами. Людмила Денісова висловила сподівання, що фонд  ЮНІСЕФ допоможе вирішити цю проблему.

Крім того, на думку Міністра, доречним є залучення експертів ЮНІСЕФ до проведення моніторингу ситуації щодо захисту прав дітей та жінок у Донецькій і Луганській областях, а також до підготовки фахівців з надання психологічної допомоги сім’ям та дітям, переміщеним із зони проведення антитерористичної операції.

Джованна Барберіс в свою чергу заявила про готовність до співпраці по цих напрямках.  Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні повідомила, що фонд вже реалізує деякі програми надання допомоги дітям на Сході України, зокрема щодо забезпечення їх речами першої необхідності, але розгляне й пропозиції Мінсоцполітики.

«Україна нині переживає кризову ситуацію. Ми зі свого боку готові надати всю можливу допомогу, тим більше, що ми бачимо політичну волю українського Уряду до подолання цих викликів»,  - наголосила  Джованна Барберіс.

версія для друку