українська російська англійська
Розглядається питання надання Мінагрополітики міжнародної технічної допомоги зі сторони уряду США
25.09.2014 | 14:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун зустрівся з координатором міжнародної технічної допомоги USAID Послом Кліффордом Бондом. Під час зустрічі сторони обговорили питання розширення співробітництва між Агентством та Міністерством в напрямку надання міжнародної технічної допомоги зі сторони уряду США.

Так, Кліффорд Бонд повідомив, що на виконання звернення Прем’єр-міністра України щодо надання експертної допомоги ряду Міністерств, агентство провело роботу з пошуку відповідних кваліфікованих міжнародних експертів. Разом з цим, було обговорено питання конкретних напрямків залучення експертної допомоги, рівня кваліфікації міжнародних експертів тощо. Міністерству було запропоновано розглянути кандидатури та визначитись щодо завдань та напрямків залучення згаданих експертів.

Зі свого боку, Андрій Дикун розповів про підхід Мінагрополітики щодо створення експертних осередків з метою аналізу стану справ в окремих галузях сільського господарства, визначення сильних та слабких місць, розробки комплексної стратегії розвитку, цілей та дорожньої карти для досягнення фінальної мети.

Він привітав та високо оцінив готовність уряду США надати експертну та технічну допомогу. Водночас зазначив, що для більшої ефективності у створенні та постійному функціонуванні таких експертних осередків перш за все має бути зацікавлений приватний сектор та бізнес, що працює у визначеній галузі, який має долучатися фінансово та делегувати своїх експертів.

Сторони погодились, що створення таких центрів із залученням незалежних міжнародних експертів, експертів зі сторони Мінагрополітики та бізнесу надасть змогу розробити та реалізувати комплексну стратегію сталої діяльності та розвитку для окремих секторів сільського господарства.

 

версія для друку