українська російська англійська
Призупинено діяльність окремих держветустанов на території Донецької та Луганської областей
25.09.2014 | 17:40
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ТА ФІТОСАНІТАРНОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до наказу заступника Голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України  В.В.Башинського №2829  від 25 вересня 2014р. призупиняється  діяльність окремих  територіальних органів, підприємств та установ, що відносяться до сфери управління Держветфітослужби України, на території районів та  міст обласного підпорядкування  Донецької та Луганської областей.

Такі дії викликані ускладненням  ситуації у деяких районах Донецької та Луганської областей та з метою нейтралізації обумовлених цим загроз для життя і безпеки працівників та унеможливлення настання негативних наслідків для людей і тварин через потрапляння неконтрольованої продукції.

Керівникам територіальних органів, підприємств та установ, діяльність яких частково або повністю призупиняється відповідно даного наказу, запропоновано довести до співробітників інформацію, що у випадку  потреби працевлаштування за межами зазначених у додатку до наказу районів та міст необхідно звертатися безпосередньо до Держветфітослужби (м. Київ).

Керівникам територіальних органів  Держветфітослужби України, які продовжують виконувати свої обов’язки в областях та районах країни, доручено забезпечити державний ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням вантажів, підконтрольних службі ветеринарної медицини,  не допускати до обігу вантажі з територій, де призупинено діяльність держветустанов.

 

Перелік районів та міст обласного значення,
на території яких призупиняється діяльність територіальних органів, підприємств та установ, що відносяться до сфери управління
Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Донецька область:  Амвросіївський район, Новоазовський район, Старобешівський район, Тельманівський район, Шахтарський район, Ясинуватський район, м. Горлівка, м. Донецьк, м. Макіївка, м. Єнакієве, м. Сніжне, м. Харцизьк, м. Ясинувата, м. Торез, м. Шахтарськ.

Луганська область: Антрацитівський район, Лутугінський район, Перевальський район, Попаснянський район, Слов’яносербський район, м. Алчевськ, м. Брянка, м. Кіровськ, м. Красний Луч, м. Краснодон, м. Луганськ, м. Первомайськ, м. Ровеньки, м. Свердловськ.

 

версія для друку