українська російська англійська
Арсеній Яценюк зустрівся з українською громадою США
26.09.2014 | 09:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 25 вересня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з українською громадою США в Нью-Йорку, де Глава Уряду перебуває з робочим візитом.

«Україна постала перед великими викликами, але з іншого боку – і можливостями», сказав Глава Уряду.

«Ми підписали Угоду про Асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі. Ми – європейська сім’я. Це буде нелегкий шлях, адже люди очікують швидких та якісних змін та реформ», наголосив він.

Перешкодою на цьому шляху є російська агресія, підкреслив Арсеній Яценюк: «Це агресія. І це війна, яку Росія почала проти України. Росія і її президент порушили все що могли – починаючи від Статуту ООН і закінчуючи низкою міжнародних зобов’язань».

«У Гімні України є рядки «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». І ми платимо за нашу незалежність величезну ціну, яка насправді безцінна – українці втратили життя в боротьбі з російською агресією. Ми платимо за свою свободу, волю і європейський вибір. І ми переможемо в цій боротьбі».

Глава Уряду висловив вдячність за підтримку України українською громадою США. Він наголосив, що український Уряд цінує підтримку Адміністрації США, персонально президента США і Конгресу Сполучених Штатів.

«Ми віримо, що досягнемо успіху. Покладаємося на вашу підтримку, на невичерпну енергію українського народу – енергію до перемоги, успіху й до того, щоб бути найкращою країною в світі», – сказав Арсеній Яценюк.

 

версія для друку