українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич зустрівся у Нью-Йорку із заступником Виконавчого директора ЮНІСЕФ
26.09.2014 | 15:44
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

25 вересня 2014 року Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич у рамках робочої поїздки до США зустрівся у Нью-Йорку із заступником Виконавчого директора ЮНІСЕФ пані Йокою Брандт. Сторони обговорили особливості співпраці Української держави з дитячим фондом ООН в рамках боротьби з епідемією СНІДу.

Олександр Сич від імені Українського Уряду висловив вдячність представникові організації за надання технічної допомоги державі у протидії передачі ВІЛ-інфекції у такий складний для країни економічний і політичний період.

«Завдячуючи допомозі ЮНІСЕФ, протягом останніх десяти років нам вдалося значно знизити –  у сім разів – показник ймовірної передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини. Тому сьогодні ми високо цінуємо роль організації у подоланні цієї загрози для українського народу», - підкреслив урядовець.

Віце-прем’єр-міністр України висловив сподівання на співпрацю з ЮНІСЕФ в умовах нових ризиків, які можуть з'явитися у зв’язку із забезпеченням доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції дітей з окремих регіонів країни (Донбасу, Криму – ред.), а також з доступом до своєчасного тестування в цілому по країні в зв'язку із зростанням кількості внутрішньо переміщених осіб.

Олександр Сич наголосив, що у 2014 році Українська держава змінилася, і ці зміни допоможуть подолати ряд проблем. «Вікно можливостей, яке Україна набула після Революції гідності, допоможе нам здійснити мрію з побудови нової держави, в якій не буде місця нерівності, дискримінації та ВІЛ-інфекції до 2030 року», - переконаний урядовець.

версія для друку