українська російська англійська
Землевпорядники Дніпропетровщини визначили земельні масиви для забезпечення земельними ділянками 5,6 тис. учасників АТО
26.09.2014 | 15:56
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні землевпорядники Дніпропетровської області забезпечили надання дозволів на розроблення проектів землеустрою для отримання земельних ділянок 20 учасникам АТО та родинам загиблих воїнів. До органів Держземагентства у Дніпропетровській області та до органів місцевого самоврядування від військовослужбовців, що які сході від агресора захищають територіальну цілісність України, надійшло 32 заяви на отримання земельних ділянок.

Станом на 25.09.2014 землевпорядники визначили 353 земельні масиви загальною площею 2098 га, якими можна забезпечити близько 5600 осіб. З них 236 масивів призначені для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд загальною площею 386 га, 91 масив – для ведення особистого селянського господарства площею 1288 га та 26 – масивів для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва площею 425 гектарів. Робота із визначення земельних масивів для подальшого надання родинам військовослужбовців триває.

Наразі землевпорядна служба Дніпропетровщини всіляко сприяє у наданні земельних ділянок захисникам Вітчизни. Зокрема, землевпорядники активно проводять роз’яснювальну роботу, надають відповідні викопіювання для вибору ділянки та консультують військовослужбовців і членів їхніх родин.

версія для друку