українська російська англійська
Авіаційні рятувальники провели тренування в Одесі
27.09.2014 | 11:59
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

Постійні відпрацювання авіаційними рятувальниками дій за призначенням - запорука професіоналізму та оперативності Служби порятунку.

Професіоналізм та майстерність виконання авіаційними рятувальниками завдань за призначенням напрацьовуються не лише під час пошуково-рятувальних операції, а, здебільшого, під час постійних тренувань. Особливо це стосується, наприклад, пошуку на воді. Саме тому Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту щороку проводить тренувальні збори з морської підготовки до проведення  пошуково-рятувальних робіт із залученням екіпажів вертольотів Мі-8МТ та авіаційних рятувальників.

Цьгорічні тренування відбувалися в Одесі на військовому аеродромі “Шкільний”. За увесь період тренувальних зборів – а це 8 днів – авіаційні рятувальники продуктивно відпрацьовували дії з пошуку, порятунку потерпілого на воді, порядок дій під час виникнення непередбачуваних ситуацій, тренувалися як над морем, так і безпосередньо у воді.

“Ми організували 5 льотних змін, провели 95 тренувальних польотів, виконали 110 штурмових десантувань та інше. Таким чином за час проведення зборів ми підготували 10 командирів екіпажів і 34 авіаційних рятувальники. Тому з упевненістю можу сказати, що авіаційний склад й морські рятувальники готові до виконання складних завдань”, - розповідає головний спеціаліст управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС України Андрій Залокоцький.

Нагадаємо, з 20 по 26 вересня у місті Одеса проходили тренувальні збори, участь у яких взяли спеціалісти управління авіації та авіаційного пошуку і рятування, льотний та інженерно-технічний склад, авіаційні рятувальники та група фахівців Спеціального авіаційного загону для обслуговування та забезпечення польотів ДСНС України - 10 екіпажів вертольотів та 34 авіаційних рятувальників. Метою навчань було відпрацювання рятувальних робіт над морем та безпосередньо у воді.

Після завершення навчань авіатори та рятувальники з аеродрому «Шкільний», розташованого у місті Одеса, повернулися до місця постійної дислокації у м. Ніжин.

 

версія для друку