українська російська англійська
Мінагрополітики розробляє перелік нових спеціальностей, а також переглядає класифікатор професій відповідно до вимог сьогодення
29.09.2014 | 15:16
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України провели перемовини з представниками Львівської державної адміністрації та відвідали потенційні бази стажування студентів – провідні аграрні компанії Львівщини. Зустрічі відбулися у рамках проекту Організації економічного співробітництва та розвитку з питань стажування студентів аграрних спеціальностей.

У межах зазначеного проекту Мінагрополітики працює над вдосконаленням нормативно-правових засад для організації та забезпечення стажування українських студентів-аграріїв у відповідності до вимог сучасного виробництва.

Крім того, велика увага приділяється відповідності навчальних планів стосовно обсягів теоретичної та практичної складових, а також залучення роботодавців задля формування програм стажування студентів.

Водночас Мінагрополітики України розробляє перелік нових спеціальностей, а також переглядає класифікатор професій відповідно до вимог сьогодення та у відповідності до нових нормативних актів у сфері освіти.

версія для друку