українська російська англійська
Міністерство юстиції розпочало правову кампанію з подолання корупції в судовій системі
29.09.2014 | 16:13
Пресс-служба Міністерства юстиції

«Корупція в судовій системі є однією із найболючіших проблем нашого суспільства, тож Мін’юст вперше в цьому році проводить Всеукраїнський тиждень правових знань «Подолання корупції в судовій системі». Ми хочемо зрушити проблему з місця та зробити конкретні кроки до створення цивілізованої судової системи», – повідомив сьогодні, 29 вересня, під час відкриття Всеукраїнського тижня правових знань заступник Міністра юстиції України – керівник апарату Ігор Алексєєв.

З 29 вересня по 3 жовтня 2014 року, напередодні Дня юриста, Міністерство юстиції проводить Всеукраїнський тиждень правових знань «Подолання корупції в судовій системі», в рамках якого надаватимуться консультації щодо антикорупційної поведінки громадян у відносинах із судами. Буде здійснено аналіз та інформування правоохоронних органів про можливі факти вчинення корупційних правопорушень у судовій системі щодо громадян, прочитано відповідні лекції.

«Найголовніше, що буде зроблено під час Тижня права – це широке громадське та експертне обговорення проблем судової системи в рамках проведення судової реформи. А саме – спільно з громадськістю буде обговорено проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів», який має стати основою судової реформи», – наголосив Ігор Алексєєв.

Також Міністерство юстиції до Всеукраїнського тижня правових знань «Подолання корупції в судовій системі» відкрило гарячу телефонну лінію: (044) 486-42-09, куди громадяни можуть телефонувати та надавати пропозиції щодо проведення судової реформи і подолання корупції в судовій системі, а також інформувати про подібні випадки.

 

версія для друку