українська російська англійська
Військові ремонтники з Рівненщини оперативно забезпечують технікою і озброєнням підрозділи АТО
29.09.2014 | 17:06
Прес-служба Міністерства оборони

Ремонтна військова частина на Рівненщині за період проведення антитерористичної операції на Сході України відновила та передала до районів виконання завдань понад 120 одиниць озброєння і військової техніки. Ще майже 30 одиниць готується до відправлення.

«Ми ставимо на колеса ту техніку, яка сьогодні найбільш затребувана у військах, і в найкоротші строки відправляємо її нашим героям в зону АТО, – зазначив командир військової частини. – Зокрема, ми забезпечили визначені підрозділи зенітними установками ЗУ-23, 152-мм гаубицями Мста-Б 2А65, протитанковими керованими ракетними комплексами «Конкурс», батальйонними 120-мм мінометами, які входять до комплексу «Сані», дивізіонними артилерійськими ремонтними майстернями ДАРМ та стрілецькою зброєю.

Слід зауважити, що військові ремонтники забезпечили бійців антитерористичної операції автоматами, пістолетами, кулеметами, гранатометами тощо. Для цього зі зберігання було знято та проведено обслуговування майже 100 000 одиниць стрілецької зброї. Також до районів виконання завдань було відправлено до 150 тонн запасних інструментів і приладів. А днями з Рівненщини до бойових підрозділів вирушать майже 30 самохідних артилерійських установок «Гвоздика» 2С1.

«Офіцери і контрактники супроводжують колони, слідкують, щоб техніка працювала справно, не підводила в бою. Ми робимо усе можливе, аби підрозділи не відчували браку озброєння і військової техніки, посилили власну обороноздатність та стояли надійним щитом суверенітету і територіальної цілісності України», – наголосив офіцер ремонтної військової частини.

 

версія для друку