українська російська англійська
Мінагрополітики поглиблює українсько-канадську співпрацю в галузі сільського господарства
29.09.2014 | 17:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України взяли участь в урочистій конференції з презентації результатів компоненту «Гендерна рівність», проекту міжнародної технічної допомоги «Канадсько-український проект з якості та безпеки зерна».

Звертаючись до учасників заходу, Директор Департаменту економічного розвитку, аграрних ринків та інвестиційної політики Мінагрополітики Віталій Саблук підкреслив роль України як одного з провідних світових виробників та експортерів зерна, оцінив співпрацю з Урядом Канади в галузі сільського господарства. Крім того, керівник Департаменту звернув увагу на  великі професійні якості та значну роль, яку відіграють жінки в розвитку агропромислового сектору нашої держави.

Під час конференції була проведена низка презентацій, семінарів та  круглих столів, на яких учасники познайомилися з досвідом та результатами діяльності окремих напрямків компоненту. Також був проведений аналіз ефективності та узагальнені напрямки подальшого розвитку компоненту в межах інших проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізовуються Канадою в Україні.

 

версія для друку