українська російська англійська
Укрпошта організовує Всеукраїнську доброчинну акцію з передплати дитячої періодики – «Подаруй дитині радість читання!»
30.09.2014 | 12:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

З 1 жовтня по 20 грудня 2014 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання». Національний оператор закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до заходу.

Акція проходитиме в рамках передплатної кампанії на 2015 рік. Її мета – привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали.

Зробити добру справу може кожен. Для цього достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладів у певному регіоні та в Україні в цілому, а також найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.

Укрпошта проводить акцію «Подаруй дитині радість читання» не вперше. У 2010-2013 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти отримали змогу читати яскраві та цікаві видання.

Детальніше ознайомитися з акцією можна також на сайті Укрпошти www.ukrposhta.ua в розділі «Акції та конкурси».

 

версія для друку