українська російська англійська
Німеччина допомагатиме переселенцям з Донбасу
30.09.2014 | 15:53
Дніпропетровська ОДА

Німеччина зацікавлена допомагати переселенцям з Донецької та Луганської областей, а також сприяти у відновленні східних регіонів України. Про це стало відомо під час зустрічі генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні Детлефа Вольтера з радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борисом Трейгерманом.

«З наближенням зими, нагальним стає питання забезпечення переселенців всім необхідним. На сьогодні питання вже вирішено на 90%. Ті переселенці, які до нас вже переїхали, сьогодні вже розселені в будинки, які підготовлені до зими. Але зрозуміло, що чим ближче до зими, тим більшою буде кількість переселенців. І напевне ми вже не впораємося самостійно. Проте завдяки Німеччині сьогодні розпочата робота над проектом будівництва збірних будинків. Наразі вже підготовлено майданчики для встановлення тимчасових будинків для переселенців», - зазначив радник Борис Трейгерман й додав, що вже у жовтні в Україну приїдуть такі будинки.

Також генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні зауважив, що Німеччина влітку організовувала на території Польщі та Німеччини курси для молоді з Донбасу. Таку практику Німеччина збирається продовжувати й надалі.

 

версія для друку