українська російська англійська
Держкомтелерадіо радиться з громадськістю щодо моделі нагляду за забезпеченням доступу до публічної інформації
30.09.2014 | 16:26
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Державний комітет телебачення і радіомовлення розробляє законопроект «Про здійснення державного нагляду у сфері реалізації права на доступ до публічної інформації».

За сприяння проекту Ради Європи та Уряду Канади «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі» виконавчим директором Центру права й демократії Тобі Менделем було проведено аналітичний огляд моделей наглядових органів у сфері доступу до інформації, що існують у світі. Стаття на цю тему розміщена не веб-сайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=115100&cat_id=108852.

Ознайомившись із аналітичними висновками експерта із світовим ім’ям Тобі Мендела, Держкомтелерадіо запропонував громадськості висловити свою думку щодо питання, яку модель здійснення державного нагляду за забезпеченням доступу до публічної інформації слід обрати Україні. А саме: 1) створити новий орган, наділений розпорядчими функціями; 2) покласти додаткові повноваження на вже існуючий орган виконавчої влади; 3) посилити інститут загального омбудсмена, наділивши його повноваженнями щодо контролю над реалізацією права на інформацію.

Наразі до обговорення цього питання підключилися члени громадської ради при Держкомтелерадіо.

Висловити свою точку зору може кожен охочий, взявши участь в електронному опитуванні, розміщеному на головній сторінці веб-сайту Держкомтелерадіо.

 

 

версія для друку