українська російська англійська
Людмила Денісова: Держава готова фінансувати протезування пораненим учасникам АТО як в Україні, так і за кордоном
01.10.2014 | 14:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Держава готова надати пораненим учасникам АТО право на позачергове протезування за рахунок державного бюджету як в Україні, так і за кордоном. Про це заявила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова на засіданні Кабінету Міністрів України 1 жовтня.

Вона нагадала, що Кабінетом Міністрів ухвалене рішення надати пораненим учасникам АТО право на позачергове протезування за рахунок державного бюджету на підприємствах, які розташовані в межах держави Україна. «Таких понад 70 підприємств. І ми вже таке протезування забезпечуємо сьогодні. Уже в нас є черга на 15 людей. Як тільки можна буде їх протезувати, бо треба, щоб людина мала відповідне медичне призначення, ми будемо протезувати», - повідомила Людмила Денісова.

Але є випадки, коли «через складну функціональну будову» протезування можна забезпечити тільки за кордоном. Тому Міністерство соціальної політики звернулося до Уряду з проханням урегулювати питання можливості фінансування відповідного протезування за межами України: «Щоб у випадках, коли експертна комісія визначить неможливість забезпечення протезування в державі Україна, ми могли забезпечити протезування учасника АТО, за кордоном і за державний кошт».

 

версія для друку