українська російська англійська
Сергій Савчук: До 2020 року очікується залучити близько 300 млрд. грн. інвестицій на проекти з відновлюваної енергетики
01.10.2014 | 16:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд ухвалив розпорядження «Про Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року».

«Головна мета цього Плану – щоб в Україні вже у 2020 році в загальному балансі енергоресурсів виробництво встановленої потужності споживання енергії було на рівні 11% з альтернативних джерел енергії», - наголосив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук під час брифінгу в Будинку Уряду 1 жовтня за підсумками засідання Кабінету Міністрів України.

Голова Держенергоефективності додав, що на сьогодні частка з використання альтернативних джерел енергії становить 3,8%.

Крім того, як наголосив Сергій Савчук, ухвалений Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року створює справді сприятливі умови для залучення інвестицій у дану сферу, сприяє скороченню споживання природного газу, покращенню екологічної ситуації, підвищенню рівня розвитку сфери виробництва енергоносіїв до вимог ЄС, а також підвищенню рівня конкурентоспроможності вітчизняної економіки.   

За його словами, «у цьому амбітному Плані знайдуть себе як вітчизняні, так і зарубіжні інвестори, які мають досвід з розвитку проектів з альтернативних джерел енергії, а також мають кошти, які будуть інвестувати». Сергій Савчук повідомив, що до 2020 року очікується отримати близько 300 млрд. грн. інвестицій.

Документ розроблено на виконання зобов'язань України у рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

 

версія для друку