українська російська англійська
Представник Міністерства транспорту Ізраїлю: Рівень безпеки у "Борисполі" відповідає міжнародним стандартам
02.10.2014 | 12:53
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

У ході обслуговування хасидської програми польотів аеропорт «Бориспіль» відвідав керівник операційного центру авіаційної безпеки департаменту безпеки Міністерства транспорту Ізраїлю Двір Рубінштейн. Він відзначив відповідність рівня безпеки в «Борисполі» усім міжнародним стандартам та нормам.

Під час офіційного візиту представник Міністерства транспорту Ізраїлю ознайомився з інфраструктурними та технічними можливостями головного аеропорту України, у тому числі із системою забезпечення безпеки на рейсах, які відправляються до аеропортів Ізраїлю у рамках хасидської програми. 

Двір Рубінштейн схвально оцінив додаткові заходи безпеки і дав високу оцінку кваліфікації та професійній підготовці персоналу служби авіаційної безпеки ДП МА «Бориспіль», а також відзначив хороший рівень взаємодії аеропорту та авіакомпаній у питаннях безпеки на авіаційному транспорті.

Нагадаємо, з 20 вересня по 10 жовтня 2014 року аеропорт «Бориспіль» обслуговує паломників-хасидів, які прибули в Україну на святкування Нового року за іудейським календарем. У рамках цього заходу розроблено спеціальну технологію обслуговування регулярних та чартерних рейсів у терміналах D та В.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» технологія із обслуговування хасидської програми діє понад 10 років.

 

версія для друку