українська російська англійська
Мінмолодьспорту надало спільній Оглядовій місії ЄС, ООН та Світового Банку інформацію щодо стану спортивної та молодіжної інфраструктури на Донбасі
02.10.2014 | 17:07
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Міністерство молоді та спорту України ознайомило Спільну оглядову місію Європейського Союзу, ООН та Світового Банку із проблемними питаннями, які стосуються відновлення спортивної та молодіжної інфраструктури на Донбасі. Про це йшлося під час зустрічі із представниками Місії, яка відбулася 2 жовтня у Мінмолодьспорту.

"Підтримка та увага до питання стабілізації ситуації в Україні з боку міжнародної спільноти дуже важлива в такий складний для нас час. Ми всі очікуємо закінчення конфлікту і розуміємо, що готуватися до відновлення потрібно починати вже зараз", - зазначив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, спілкуючись із представниками Місії.

Заступник Міністра молоді та спорту Ніна Уманець повідомила, що, зокрема, станом на 1 жовтня 2014 року попередньо встановлені об’єми пошкодження 18 спортивних об’єктів. За сприятливих обставин відбудеться ретельна інвентаризація пошкоджених об'єктів та майна, за результатами якої визначатимуться необхідні обсяги та джерела фінансування на їх відновлення.

Зі свого боку члени місії подякували представникам Міністерства за детальну інформацію та запевнили у подальшій координації спільних ініціатив та розробці загального підходу для надання підтримки.

Довідково

Уряд України створив Державне агентство з питань відновлення Донбасу як основну державну установу, відповідальну за координацію дій щодо відбудови, реконструкції, планів відновлення та розвитку.

Відповідно до запитів України про надання допомоги у посткризовій ситуації та в оцінюванні масштабів відновлення і планування,  Європейський Союз, Організація Об'єднаних Націй і Світовий банк призначили координаторів у Києві, задля сприяння обміну інформацією та координації всередині країни.

З 29 вересня Спільна оглядова місія ЄС-ООН-СБ перебуває в Україні на запит Уряду України щодо отримання технічної допомоги та фінансової підтримки з боку міжнародної спільноти задля подолання кризи та її наслідків.

Після консультацій із ключовими інституціональними та урядовими установами, державними та недержавними установами, представниками громадянського суспільства, приватного сектору та інших, буде розроблена спільна «дорожня карта», яка міститиме основні параметри та принципи середньострокових потреб у подоланні кризи та побудові миру.

версія для друку