українська російська англійська
Відкриття європейських ринків вплине на підвищення стандартів української продукції, - Андрій Дикун
02.10.2014 | 17:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

«Для того, щоб експортувати вітчизняну продукцію ми маємо гармонізувати українське законодавство із законами Європейського Союзу. Ми вже прийняли два революційні законопроекти – про ідентифікацію і реєстрацію тварин та підвищення якості харчових продуктів. Цими днями Європейська комісія вже інспектує вітчизняні молочні підприємства. Але про результати перевірки можна говорити після закінчення інспектування», - про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Андрій Дикун заявив у коментарі одному з вітчизняних телеканалів.

Також заступник Міністра зазначив, що одне з основних завдань сьогодні – аби українські товари були конкурентоспроможні на європейському ринку. Експорт вітчизняної продукції на ринки ЄС за останні 7 місяців поточного року вже зріс на 14% порівняно з цим же періодом минулоріч.

«Ми маємо бути експортно орієнтованими. Ми багато працювали на ринок Російської Федерації. З Росією навіть без війни на Сході ми періодично мали «сирні» та «молочні» війни. Завжди було дуже багато політики у співпраці з нашим східним сусідом. Ринок ЄС для нас знаковий. Але ми працюємо над розширенням географії експорту. Зараз робоча експертна рада при міністерстві працює у цьому напрямку», - додав заступник Міністра.

 

 

версія для друку