українська російська англійська
Привітання Віце-прем'єр-міністра України Олександра Сича з нагоди відзначення Дня працівників освіти
03.10.2014 | 08:02
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Сьогодні, у нелегкий для нашої країни час, із великою відповідальністю перед державою, школою і батьками, перед учнями і студентами Ви несете негаснучий факел знань і вмінь, необхідних для плекання особистостей, які творитимуть нову історію Української держави. І сьогоднішня, а ще більше – завтрашня доля нашої країни, доля Держави – в їхніх руках.

Ця велична місія є спільною для всіх освітян – учителів, науковців, викладачів, управлінців. Адже інтелектуальний і духовний потенціал нації є нині реальним мірилом цивілізаційного поступу і готовності Держави реагувати на глобальні виклики сьогодення.

Завдяки Вашим особистим зусиллям і наполегливості вдалося цього року закласти міцний фундамент реформування вищої школи, який забезпечить широку автономізацію університетів і зростання їхньої відповідальності за якість освітніх послуг, зміцнить гарантії рівного доступу громадян до вищої освіти і додасть мотивації до навчання в старшокласників.

Схиляю голову перед Вашою жертовністю і бажаю нових звершень у нелегкій, але почесній праці із «сіяння розумного, доброго й вічного» в душах молодих українців.

Миру Вам, добробуту, щасливої та щедрої долі, невичерпної наснаги і нових творчих успіхів!

 

 

версія для друку