українська російська англійська
Арсеній Яценюк та Прем'єр-міністр Румунії підписали Угоду між Урядами України та Румунії про місцевий прикордонний рух
02.10.2014 | 18:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У четвер, 2 жовтня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Прем’єр-міністр Румунії Віктор Понта підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про місцевий прикордонний рух.

Угода сприятиме розвитку українсько-румунського прикордонного співробітництва. Зокрема, Угода передбачає спрощений порядок перетину кордону мешканцями прикордонних областей України та Румунії, які проживають в межах 30-кілометрової зони від спільного державного кордону. Вони отримуватимуть безкоштовні дозволи на спрощений перетин кордону з правом перебувати у прикордонній зоні іншої держави до 90 днів кожного разу з дати перетину кордону.

Арсеній Яценюк назвав підписання Угоди між урядами України та Румунії «ще одним кроком на шляху до безвізових поїздок між громадянами України та країнами-членами Європейського Союзу».

Відповідно до цієї угоди майже півмільйона українців, які проживають у 30-кілометровій зоні на кордоні з Румунією, можуть безвізово їздити до Румунії», - зазначив Прем’єр-міністр України.

Арсеній Яценюк підкреслив, що Україна виконує план дій щодо спрощення візового режиму між Україною та Європейським Союзом: «Сподіваємося, що українські громадяни будуть безвізово їздити до всіх країн-членів ЄС».

 

версія для друку