українська російська англійська
Відбулися двосторонні консультації Юрія Продана з Гюнтером Оттінгером
03.10.2014 | 09:45
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

2 жовтня у м. Брюссель відбулися двосторонні консультації Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана з Віце-президентом ЄC, Комісаром з питань енергетики Гюнтером Оттінгером.

Україна та ЄК обговорили питання забезпечення енергетичної безпеки України та ЄС, у тому числі пропозиції щодо вирішення комплексу питань постачання російського газу в Україну та його транзиту до європейських споживачів. Окрема увага була приділена забезпеченню реверсних поставок природного газу з країн-членів ЄС в Україну в повних обсягах та заходам, що вживаються у контексті підготовки до осінньо-зимового періоду.

Міністр поінформував сторону ЄС про реформи газового ринку України, у т.ч. плани щодо імплементації ухваленого закону про реформування української ГТС та реорганізацію НАК «Нафтогаз», відповідно до зобов’язань, взятих Україною у рамках Енергетичного Співтовариства.

Юрій Продан та Гюнтер Оттінгер підтвердили налаштованість на подальшу активну співпрацю для забезпечення енергетичної безпеки та дотримання принципу солідарності.

 

 

версія для друку