українська російська англійська
Відбулася зустріч Голови Держфінмоніторингу з Координатором проектів ОБСЄ в Україні
03.10.2014 | 10:39
Прес-служба Державної служби фінансового моніторингу

У Державній службі фінансового моніторингу України відбулася зустріч Голови Держфінмоніторингу Ігоря Черкаського з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Послом Вайдотасом Вербою.

У ході зустрічі було відзначено результати плідного двостороннього співробітництва між Держфінмоніторингом та Координатором проектів ОБСЄ в Україні в рамках проектної діяльності «Зміцнення спроможності системи фінансового моніторингу України».

Крім того, під час зустрічі було розглянуто та схвалено довготривалу Стратегію співробітництва ПФР і Координатора проектів ОБСЄ в Україні у сфері ПВК/ФТ на 2015-2017 роки.

Основною метою розробки вищезазначеної Стратегії є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на розвиток національної системи протидії відмиванню коштів і фінансуванню тероризму.

Довідково

Організація безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) – регіональна організація, яка поєднує 56 країн, розташованих в Північній Америці, Європі й Центральній Азії. У січні 1995 року вона набула статусу міжнародної організації. Україна є учасницею ОБСЄ з 30 січня 1992 року. Сьогодні ОБСЄ – це трансатлантична безпекова структура, повноправним членом якої є Україна

 

 

версія для друку