українська російська англійська
Уряд забезпечує виплату пенсій у повному обсязі відповідно до графіка там, де ситуація контролюється українською владою
03.10.2014 | 11:04
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

У прямому ефірі інформаційної програми «События» на телеканалі «Україна» Міністр соціальної політики Людмила Денісова розповіла про те, як здійснюються соціальні виплати для жителів зі Сходу України.

За її словами, на сьогодні немає технічної можливості перерахувати кошти до міст, які знаходяться під контролем бойовиків, терористів: «Нічого не працює – ні банки, ні пошти. Ми спочатку намагалися довозити туди гроші, але гинули люди, які їх супроводжували, і гроші до одержувачів не доходили. На жаль, сьогодні неможливо доставити кошти туди, де йдуть бої».

Міністр соціальної політики зазначила, що виплати для тих, хто зміг виїхати нараховуються та виплачуються у звичайному порядку. Як тільки людина приїде в те місце, де їй зручно чи де вона буде тимчасово проживати, їй надаватиметься пенсія.

На сьогодні більше 130 тис. пенсіонерів отримують пенсії не за місцем свого проживання, а за місцем тимчасового перебування.

Людмила Денісова підкреслила, що затримок з виплатами пенсій не буде: «З бюджетом Пенсійного фонду проблем немає. У нас немає ніяких очікувань, що будуть затримуватися виплати пенсій. Уряд забезпечить виплату пенсій у повному обсязі відповідно до графіка, безумовно, там, де контролюється ситуацію. Там, де ситуація під контролем бойовиків – ми не зможемо забезпечити».

 

версія для друку