українська російська англійська
Волиняни допомогли військовим на майже 36 млн. грн.
03.10.2014 | 11:53
ВОЛИНСЬКА ОДА

Під час обговорення питання матеріально-технічного забезпечення волинських військових на засіданні оперативного штабу з питань протидії загрозам національній безпеці, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив, що волиняни не є байдужими до потреб української армії, яка за 23 роки тільки почала відроджуватися. «Силами наших краян, влади, волонтерів та бізнесу волинським військовим надано різноманітної допомоги на майже 36 млн. грн. Меценати допомагають ще й напряму, тому сума коштів може бути значно більшою», - зауважив він.

Усі ми знаємо, що українську армію активно підтримують волонтери. За що влада висловлює їм величезну вдячність. Волинські військові формування постійно отримують автомобілі, одяг, обладнання, ліки та необхідне спорядження, продукти харчування. «Сьогодні головне наше завдання – забезпечити солдатів як засобами захисту, так і технікою. Наш посил, що ні один волинський боєць не піде боронити країну без необхідної амуніції, має бути реальним. Тому наш святий обов’язок – забезпечити усім необхідним кожного», -  наголосив Володимир Гунчик.

Окремо обговорили питання реабілітації волинських солдатів. Як поінформувала заступник голови ОДА Світлана Мишковець, 1 жовтня на базі обласного госпіталю для інвалідів та ветеранів війни запрацював регіональний реабілітаційний центр для учасників АТО. Центр розрахований на 50 місць. Учасники АТО зможуть там отримати як психологічну, так  і медичну допомогу. За словами Світлани Мишковець, і фармацевти, і загалом волинська спільнота готова фінансово допомагати Центру задля якомога швидшої реабілітації наших вояків.

Як уже інформували, під егідою міністерства в державі працюватиме п’ять реабілітаційних центрів для військових. Оскільки Волинь втратила найбільше бійців у зоні АТО, наші військові формування одними з перших поїхали боронити східні кордони від сепаратистів. Наразі влада ініціює перед Урядом внесення до переліку об’єктів фінансування з держбюджету в 2015 році й волинського реабілітаційного центру.

версія для друку