українська російська англійська
Україна та Франція продовжують співпрацю у сфері захисту економічної конкуренції
03.10.2014 | 16:27
ПРЕС-СЛУЖБА АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

2 жовтня 2014 року в Антимонопольному комітеті України відбулася зустріч в.о. Голови Комітету Миколи Бараша із заступником економічного радника Посольства Франції в Україні Фредеріком ФАТУ та Головою Представництва АДЕТЕФ в Україні Іриною Озимок.

У ході зустрічі Микола Бараш поінформував про пріоритети Антимонопольного комітету України.

Учасниками було обговорено стан українсько-французького співробітництва у сфері захисту економічної конкуренції. Антимонопольний комітет України вже багато років плідно співпрацює з конкурентним відомством Франції. Так, зокрема, протягом 2003-2007 років двостороннє міжвідомче співробітництво здійснювалося у рамках Меморандуму про співробітництво у галузі конкурентної політики між Антимонопольним комітетом України та Генеральною Дирекцією з питань конкуренції, споживання та боротьби з шахрайством Франції. Крім того, протягом       2007- 2009 років співробітництво відбувалося в рамках реалізації Проекту Твіннінг «Посилення впровадження конкурентної політики в Україні». У рамках реалізації зазначеного проекту Комітет також співпрацював з АДЕТЕФ.

Фредерік Фату підкреслив, що підписання Угоди про асоціацію України з ЄС ставить перед Антимонопольним комітетом України нові завдання, тому досвід конкурентного відомства Франції може бути корисним для проведення реформ в Україні.

Учасники зустрічі обговорили можливості співпраці та технічної допомоги, підкреслили важливість обміну досвідом між країнами, а також запевнили у готовності для розвитку подальшого співробітництва.

Довідково

АДЕТЕФ – агентство міжнародного технічного співробітництва при Міністерствах економіки та фінансів Франції, що об’єднує експертів державного сектору у сфері економіки, фінансів та сталого розвитку з метою обміну досвідом та висококваліфікованими професійними навиками з представниками органів державної влади у країнах-партнерах.

 

версія для друку