українська російська англійська
На Волині міській лікарні купили сучасне обладнання вартістю 4 млн. грн.
03.10.2014 | 17:20
Волинська ОДА

Для волинського медзакладу закупили сучасне обладнання вартістю майже 4 млн. грн. Так, у Нововолинській міській лікарні запрацював кабінет комп'ютерної томографії з сучасним апаратом.

Його придбання стало можливо завдяки співпраці міської влади та інвесторів, які займаються встановленням медичного устаткування у низці європейських країн й нині активно відкривають свої філіали в Україні.

Відкриття такого кабінету дає можливість міській лікарні здійснювати діагностику захворювань головного мозку, органів грудної клітини, черевної порожнини, малого тазу та відділів хребта упродовж однієї години. А пацієнти не будуть витрачати час на поїздку до обласного центру задля отримання таких послуг. Це особливо важливо для людей з хронічними та гострими захворюваннями, які проживають у віддалених населених пунктах.

«Приємно, що сучасні методики стають для мешканців краю все більш доступними. І вже нововолинцям не потрібно буде їхати в обласний центр, аби зробити таке обстеження», - сказав голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, оглядаючи новий кабінет томографії.

Загалом, робота обласної влади спрямована на те, щоб усі, без винятку волиняни могли отримувати якісні медичні послуги на місцях. Перш за все для цього необхідно розвивати первинку. Волинь виграла грант від Світового банку на суму 30 млн. дол. США, які перш за все, спрямують саме на ці цілі.

 

версія для друку