українська російська англійська
Уряд погасив 1 млрд. 670 млн. доларів боргів "Нафтогазу" за євробондами, - Арсеній Яценюк
04.10.2014 | 11:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України погасив євробонди, видані НАК «Нафтогаз України» під державні гарантії. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у програмі «Шустер Live» на Першому національному телеканалі в п’ятницю, 3 жовтня.

«Позавчора погасили 1,67 мільярда доларів боргів «Нафтогазу», - повідомив він.

«Не ми їх брали, але нам їх віддавати. Якщо не погасиш борги, наступного кредиту ніхто не дасть, і розмовляти з тобою ніхто не буде», - сказав Глава Уряду.

За словами Арсенія Яценюка, Росія «сподівалася, що ми не заплатимо за боргами «Нафтогазу». Глава Уряду зазначив, що навіть в Нью-Йорку під час його зустрічі з банківськими та інвестиційними колами США, частина представників бізнесу скептично ставилася до можливості погашення євробондів «Нафтогазу».

«Ми все позавчора заплатили до копійки і будемо виплачувати, як би це не було складно», - наголосив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, на засіданні Уряду в середу, 1 жовтня, Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет Міністрів і НАК «Нафтогаз України» розпочали процедуру погашення євробондів, виданих НАК «Нафтогаз України» під державні гарантії. «Уряд разом із «Нафтогазом» розпочав процедуру погашення євробондів на суму 1 мільярд 670 мільйонів доларів США. Уся сума погашається. Для нас довіра іноземних інвесторів і кредиторів вкрай важлива», - сказав Глава Уряду.

 

 

версія для друку